סדרת שעת נעילה של ערוץ כאן

סדרת שעת נעילה אמנם כבר הסתיימה אך היא עוד תלווה אותנו במחשבות חודשים ארוכים, עוד סדרה מעולה מבית ערוץ כאן שנראה כי בשנה האחרונה מתחיל לבסס את מעמדו כערוץ היוצר תכנים מעולים (כגון סדרת טהרן) אשר בעיקר מתרכזים בנושאי ביטחון ישראליים שכל כך מרתקים אותנו.

ממש כמו סדרת טהרן המוצלחת של ערוץ כאן שגרפה לא מעט שבחים ואף נמכרה לאפל גם שעת נעילה קצרה לא מעט שבחים והסתקרנות מהקהל הישראלי ומסתבר שגם מהקהל העולמי כיוון וענקית הטלוויזיה HBO רכשה את הזכויות של הסדרה.

עלילה

העלילה מתארת את ימי הקרב הראשונים של מלחמת יום הכיפורים מזווית ראייתם של 3 חיילים ירושלמים ממוצא מרוקאי, כתב וסופר מוכר שיוצא לחפש את בנו בשדה הקרב, קצינת צה"ל שחברה היה במוצב החרמון וחייל מודיעין מחונן שגם הוא היה במוצב החרמון שנכבש בתחילת המלחמה על ידי הקומנדו הסורי.

לעלילה אמנם 6 זוויות ראייה שונות אבל היא מתרכזת אך ורק בלחימה בצפון ולא בחזית הדרומית מה שקצת חבל כי אם כבר אז תנו לנו את המבט הכולל על המלחמה.

לגבי המשחק והאפקטים עוד דרוש שיפור לדעתנו הצנועה… בדומה לסדרות ישראליות אחרות כגון פאודה בהן העלילה מרתקת אבל רמת המשחק והאפקטים קצת מורידים גם כאן זה ניכן באופן ברור לעין וחבל כי בסה"כ החוויה מהסדרה הייתה מעולה ואם רק האספקטים האלו היו טובים היה אפשר לקטלג אותה לסדרה ברמה בינלאומית.

ערוץ כאן עושה נכון וחכם שהוא עוסק בנושאים ביטחוניים זה מוכיח את עצמו שוב ושוב כנושאים המעניינים אותנו הישראלים ומסתבר גם את שאר העולם, אם את פאודה קנתה נטפליקס, את טהרן קנתה אפל ואת שעת נעילה קנתה HBO יש כאן משהו.

עוד אתרים שיעניינו אותך:

בפנטן – לשמור על עור תינוקך – משחה למניעה ולטיפול בתפרחת חיתולים

קטגוריות: המלצות תוכן