YES

YES – חוויה קולנועית מהחיים !!
YES היא החברה המובילה והמתקדמת בתחום התקשורת הלוויינית במדינה והיחידה שמספקת ערוצי טלוויזיה ואינטרנט באמצעות הלווין. החברה נוסדה בשנת 1998 והחלה לספק ערוצים ללקוחותיה בשנת 2000 שמאז ועד היום מאגר הלקוחות שלה הולך וגדל יותר ויותר.
החברה משדרת הרבה ערוצי טלוויזיה, למעלה מ-150 ערוצי וידאו, ביניהם כ-50 ערוצי רדיו ומוסיקה ועוד מגוון רחב של ערוצים אינטראקטיביים, משחקים, ערוצי מידע (לרבות פורטלים) ועוד. במסגרת הערוצים נמצאים גם ערוצי וידאו לצפייה לפי תשלום Pay-Per-View בנוסף לכך, החברה מעל 10 ערוצי HD בפורמט 1080i.
שידורי החברה ידועים באיכות הקול והתמונה שלהם. (לפי אתר החברה).
החברה מספקת שירותי טלווזיה במגוון ערוצים רחב, תוכן מיוחד ושידורים ברמה אחרת, כמו

 • yes Max TOTAL -חווית תוכן טוטאלית גם  MAX גם HD גם VOD וגם Streamer בממיר אחד.
 • מגוון עצום של תכנים ב VOD כמו סרטים, סדרות, עולם הילדים, YES דוקו, תוכניות מערוצים, פנאי וסגנון חיים, תכנים ברוסית, הופעות ומוזיקה, קורסים והעשרות, סרטי הדרכה, ועוד…
 • חווית צפיה אישית- MAX הקלטה פשוטה וידידותית בלחיצת כפתור המאפשרת בניית ספרייה אישי, עם התוכניות האהובות.
 • איכות צפיה ברזולוציית HD –

19 ערוצי HD המאפשרים חוויית צפייה עשירה וחדות תמונה מקסימאלית

ועוד …
חברת YES מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של מבצעים מיוחדים ומסלולים אטרקטיביים במיוחד למצטרפים החדשים כמו :

 • מסלול Smart עם ה- yesMaxTotal, הממיר המתקדם בארץ ועם כל חבילות הערוצים
 • מסלול Smart עם ה- yesMaxTotal, הממיר המתקדם בארץ ועם כל ערוצי הסרטים וכל ערוצי הסדרות
 • מסלול Family עם מגוון ערוצי ילדים, מתוכם 2 ערוצי פרימיום לילדים לבחירה,ושני סרטי DVDbox לחודש, למשך 18 חודשים!
 • מסלול Lifestyle עם 2 ערוצי פרימיום Lifestyle לבחירה, כל ערוצי הסרטים והסדרות ושני סרטי DVDbox לחודש, למשך 18 חודשים!
 • מסלול Sport עם ערוצי הספורט LIVE 5+, GOLD 5 וספורט 5 HD!  כל ערוצי הסרטים והסדרות ושני סרטי DVDbox לחודש, למשך 18 חודשים !
 • מסלול Basic עם מגוון ערוצים מצטרפים ל- yes ונהנים מ- yesMaxTotal ומכל חבילות הערוצים !!!
 • מסלול Premium עם 3 ערוצי פרימיום לבחירה! עם כל ערוצי הסרטים, כל ערוצי הסדרות וכל חבילות הערוצים. ועם 2 ממירי yesMaxTotal
 • yesTRIPLE – החל מיולי 2019, יש משווקת חבילות טריפל החל מ 199 ש"ח בשילוב. ניתן לבחור אחת מבין 3 החבילות שיש לה ביחד עם בזק בינלאומי.

ועוד…

מאז שנכנסה לחיינו, הטלויזיה הפכה להיות שחקן מרכזי בתמונה. מזה עשרות שנים היא אלמנט הבידור האולטימטיבי, פתרון אירוח ומוקד חברתי רב עצמה. למרות שעל פניו הצפייה בה היא חוויה פרטית, אנשים רבים צופים בטלויזיה בחברותא, בין אם במסגרת המשפחה ובין אם בקבוצות חברים. יש אלמנט מהנה בצפיה משותפת בתוכניות וסרטים, כאשר גם אם באותו הרגע זה רק אתה מול מסך הטלויזיה, הרי שבמקטעים שונים תוך כדי הצפייה וגם אחריה יש תחושה של אחדות, עשינו משהו ביחד, היינו שותפים לאותה החוויה.

הטלויזיה כמקור בידור וצריכת מידע אמנם לא השתנתה, ועדיין ממלאית תפקיד חשוב מאד בחיינו בגזרות הללו, עם זאת, ישנם דברים רבים שכן השתנו בהקשר שלה ובחווית הצפיה שלנו בה.

ריבוי הערוצים והרחבת שעות השידור, כפי שהתרחשו בעשרים שנים האחרונות הפכו את הטלויזיה לנגישה וזמינה הרבה יותר ועם כל פיתוח חדש הטלויזיה והרגלי הצפייה שלנו משנים את צורתם קצת יותר.

ממירים היו אבן דרך בתהליך השינוי שעברה הטלויזיה. מהרגע שנכנסו לחיינו הממירים האנלוגיים התרחבו כמות הערוצים ורצועות השידור והתחלנו להחשף להמון תכנים נוספים, לא רק ברמה הלוקאלית אלא גם ברמה העולמית.

ממירים דיגיטליים, מקליטים ו HD

חווית הצפייה כיום היא גבוהה ביותר, מיטב המוחות מקדישים את מלוא תשומת הלב בכדי לשפר לנו את איכות הצפייה כל הזמן. תחילה נכנסו הממירים הדיגיטליים שהגדילו את כמות הערוצים פי עשרות והרחיבו את האפשרויות שעומדות לרשותינו באלף מידות לפחות. לאחריהם נכנסו ממירים מקליטים ששינו את פני התמונה לחלוטין. אם עד היום היינו יכולים לצפות בסוגים שונים של תכנים מתוך בריכה ענקית של אפשרויות היום אנחנו יכולים לצפות באופן ממוקד במה שבא לנו, מתי שבא לנו.

בעבר, למרות ההיצע העשיר, היינו מוגבלים ללוח השידורים. אם הייתה איזו תוכנית מועדפת, היינו מוכרחים לראות אותה בזמן שבו היא משודרת, ואם לא היינו מספיקים אז היינו מפספסים את התוכנית. כיום אנחנו לא עוד מוגבלים ללוח שידורים קבוע ויודוע מראש ולצופה יש את האפשרות לבנות לעצמו את לוח השידורים שלו. אם יש תוכנית מעניינת שלא מתחשק לי לראות עכשיו, אין לי שום בעיה להקליט אותה ולצפות בה מתי שרק מתחשק לי. בצורה כזאת מתאפשר לי לבנות לוח שידורים של ממש, להקליט את כל התוכניות האהובות עליי ולצפות בהן מתי שנח לי. למעשה מדובר על מהפכה אמיתית. הממירים המקליטים פתחו אין סוף אפשרויות והסירו לחלוטין כל מגבלה מבחינת איכות הצפייה.

לצדו של הממיר המקליט ישנו את ממיר ה HD שמאפשר לצפות בטלויזיה באיכות יוצאת מן הכלל ולמעשה אנחנו מקבלים טלויזיה פרטית ברמת איכות של מסך קולנוע עם היכולת לצפות במה שבא לנו, מתי שבא לנו.

ליצירת קשר לבירורים – 2080*
לוח השידורים של YES  לחץ כאן

עוד משהו שיעניין אותך, אישים מתחום התקשורת:
עופר אלשיך you tube
עופר אלשיך goole +

עופר אלשיך – אייס, עופר אלשיך