עידן + "זה פלוס בשבילך"

עידן+ או DTT – Digital Terrestrial Television הוא הממיר או המערך הדיגיטלי של רשות השידור השנייה בישראל המשדר ערוצי טלוויזיה דיגיטליים לפי חוק. עידן+ נחשב לאלטרנטיבה הכי כדאית עבור אזרחי מדינת ישראל שהינו גם פתרון מצויין לצפייה בערוצים ללא כל תשלום חודשי חוץ מקניית הממיר החד פעמית של ה  DTT .

שיטת העבודה של עידן+ שונה מהשיטה האנלוגית שהיתה נהוגה לאספקת ערוצי טלוויזיה שיטה זו מאפשרת צפייה בערוצים המשודרים בשיטת ה  HD התקנת הממיר אינה מצריכה ידע טכני וכל אדם יוכל להתקין את הממיר בכוחות עצמו.
מי שמפיץ את עידן+ היא הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו שבאמצעותו ניתן לקלוט את חמשת ערוצי . הטלוויזיה הפתוחים של ישראל: ערוץ 1, 2, 10, 33 ו-99 . עידן+ הוא הסוף לשידורי הטלוויזיה האנלוגית ותחילת הדיגיטלי בכל בית ישראלי, בלי אנטנות הגג.
איך עידן + עובד?
מהרשות השנייה מועבר השידור ממרכז השידור והבקרה רב ערוצי אל המערך הדיגיטלי של עידן+ וממנו אל תחנת השידור הקרקעית והספרתית  DTT ומשם אל בתי הלקוחות בכך שמתבצעת קליטת שידורי הטלוויזיה הדגיטלית של ערוצי 2, 10, 33, 99 ו 1 …

אם ברצונכם לקלוט את שידורי עידן+ באמצעות הטלוויזיה שברשותכם, כל שעליכם לעשות הוא לרכוש ערכת קליטה הכוללת ממיר ואנטנה מותאמת, ולחבר את הממיר לטלוויזיה. בחלק מן המקרים נדרשת רכישת אנטנה משופרת (בעלת עוצמת קליטה חזקה יותר) מזו המגיעה עם הממיר. מחירי הממירים נקבעים בהתאם למפרט המכשיר, לדגמים השונים ולחנויות שבהם נרכש. הרשות השנייה ממליצה לוודא כי הממיר הדיגיטלי עונה לדרישות הטכניות המינימליות ההכרחיות לקליטת השידורים. (אתר הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו).

סוגי ממירים מומלצים לחיבור למערך עידן פלוס הם :

  • innova – DBV 7002 – יציאת קואקס לחיבור למערכת קולנוע ביתית. אפשרות הקלטת תכניות- PVR.
  • Konka KSDT980 – התאמה: לטלוויזיה , תמיכה ב-HD: ללא , יציאות: HDMI , מדריך תוכניות דיגיטלי: 7ימים , שפת תפריט: עברית , רוסית , אנגלית , אמהרית ,
  • Apex STB266- התאמה: לטלוויזיה , אפשרויות הקלטה: ללא , פורמט שידור: 16:9 , 4:3 , תמיכה ב-HD:ללא ,
  • Lenco LSTB- תמיכה ברדיו, ויכולת קראיה קבצי MP3, נעילת הורים, מדריך תוכניות אלקטרוני בעברית ל-7 ימים.
  • Nikom TV Nowcom DVB-T STB – מאפשר צפיה בשידורי הטלוויזיה הדיגיטלית בישראל – ערוצים: 99,33,10,2,1 ממש משתמש בעברית , ערבית , רוסית ואנגלית ניתן להקליט תוכניות וסרטים לדיסק חיצוני או DOK.
  • SAKAL – DVBT  DT01 – תמיכה ברזולוציות וידאו; 576i, 576p, 720p, 1080i
  • Hyundai HY2806 – תאימות מלאה ל MPEG4 MPEG2 AVC H.264 DVBT
  • GERMAINE GM-127A – יציאת HDMI – לצפייה באיכות HD!
  • ישנה את האפשרות לרכוש טלוויזיות עם ממיר דיגיטלי מובנה- בכך לא צריך לרכוש ממיר בנפרד.

 

לכל שאלה בקשר ל עידן+ באמצעות טלפון מספר – 9524*