אם עד לא מזמן, היינו צריכים לבחור בין שתי ספקיות כבלים עיקריות, היום כצרכנים יש לנו הרבה יותר אופציות כאשר אחת הפופולאריות שבהן היא סלקום טי וי.

מה זה סלקום טי וי?

סלקום טי וי היא בעצם טלויזיה חכמה המציעה מגוון של תכנים, ערוצים בסיס, סרטים, סדרות לצד ערוצי VOD רחבים. אחד היתרונות הבולטים של סלקום טי וי הוא באופציה לבחור מה שאנחנו רוצים לראות לפי העדפות האישיות שלנו, מבלי לוותר על ערוצי הבסיס עם אופציה להקליט תכנים שאין אנו מספיקים לראות. בנוסף, ניתן לצפות בתוכן מכל מקום, דרך הענן. מעת לעת, החברה מספקת מגוון של תכנים חדשים, מוסיפה סרטים, סדרות מהארץ והעולם… החבילה מגיעה עם ממיר HD מתקדם כאשר אם אנו בוחרים להוסיף ממירים פרט לחבילת הבסיס, עלינו לשלם 29 שקלים על כל ממיר. ניתן לצפות בסלקום טי וי מכל טלויזיה חכמה, מהטאבל או מהמחשב האישי.

סלקום טי וי – חבילות

החבילה הפופולארית ביותר של סלקום טיוי היא חבילת ״הכל כלול״ בה אנו מקבלים שידורי עידן פלוס, ערוצי טבע, ערוצי דוקו, שידורי ספורט, ערוצי וי או די עם סרטים, סדרות ותוכן לילדים. החבילה עולה 99 שקלים בחודש. יש עוד שתי חבילות שהחברה מציעה: האחת סלקום טריפל שבעצם מאפשרת לקבל גם ספק ותשתית אינטרנט עם קו טלפון קווי. החבילה הנוספת נקראת סלקום קווטרו בה ניתן לשדרג גם לקווי סלולאר ניידים. העלות של החבילות משתנה מעת לעת.

סלקום טי וי – יתרונות

  • צפייה באיכות גבוהה
  • קל ומהיר לתפעול
  • ידידותי למשתמש
  • שילוב בין קו טלפון, אינטרנט לטלווייזיה חכמה
  • מחיר נוח והוגן לצרכן

 

עוד משהו שיעניין אותך:
אתר אייס: עופר אלשיך
ביזפורטל: עופר אלשיך