סטרימר הוא מכשיר שהמטרה שלו להעביר את המידע הקיים במחשב אל הטלוויזיה שלנו. אנשים רבים בטוחים שמדובר במכשיר עצמאי אבל זה ממש לא ככה. מדובר במכשיר שפשוט לוקח מדיה קיימת ומעביר אותה הלאה על ידי זרימה. יש המון סוגים של סטרימרים כאשר הפעם בחרנו לספר לכם על סטרימרים מומלצים לעידן פלוס – אותה חבילת תקשורת חינמית שאתם יכולים לקבל ולהנות ממגוון של תכנים בחינם כמו ערוץ 2, ערוץ כאן, ערוץ 10, ערוץ הכנסת וערוצים נוספים. אז הנה כמה מהסטרימרים המומלצים לעידן פלוס שהם גם מקליטים וכך תוכלו בעצם להקליט את התוכן שאתם רוצים לראות אבל לא מספיקים.

סטרימר BEELINK SEA1

סטרימר איכותי במיוחד עם מעבד REALTEK1295, ליבות 4, זיכרון 2GB, יכולת אחסון 16GB התומך במערכת אנדרואיד 6. סטרימר של החברה המוכרת BEELINK עם חיבור דיסק קשיח עד נפח 6GB והוא גם מקליט. המחיר שלו נע בין 300-600 שקלים.

סטרימר BEELINK ZIDOO X10

סטרימר חזק ואמין עם מעבד REALTEK1295, ליבות 4, זיכרון 2GB, יכולת אחסון 16GB התומך במערכת אנדרואיד 6. הסטרימר מקליט עד 10TB שזה המון תוכן מוקלט עם ממשק קל ונוח מאוד לתפעול. חיבור 3.5HD. המחיר לו נע בין 700-900 שקלים.

MECOOL K1Pro

סטרימר שנותן אחלה תמורה למחיר שלו. ניתן הלשיג אותו ב-280 שקלים.  במחיר טוב וגם עם אנדרואיד וחיבור לאינטרנט, וגם תומך בHD,4K וכן בשידורי DVB-T\DVB-T2

תומך בשפה העברית.