עידן פלוס מהווה חלק מהרפורמה של המהפכה החברתית שהתקיימה בשנת 2011. מדובר בעצם בממיר דיגיטלי שקל מאוד לתפעל אותו ומאפשר לנו לחסוך מאות שקלים בחודש. באמצעות הממיר ניתן לקלוט את הערוצים הבאים: ערוץ 1, ערוץ 12, ערוץ 13, ערוץ 10, ערוץ הכנסת, ערוץ החינוכית 23 , ערוץ 33 , ערוץ 24 המוסיקה וערוץ 20 המורשת. כמו כן ניתן להאזין לכ- 15 תחנות רדיו ארציות ואזוריות.

איך אפשר לקלוט את השידורים של ערוצי עידן פלוס?

  • ממיר דיגיטלי ואנטנה
  • טלויזיה עם ממיר דיגיטלי מובנה
  • התקן USB לקליטת ערוצי טלויזיה באמצעות מחשב
  • מסכים לקליטה ניידת

בשוק יש מגוון רחב של ערכות המתאימות לקליטת שידורי עידן פלוס:

למי שרוצה לקלוט את השידורים באמצעות ממיר ואנטנה, כל מה שצריך לעשות הוא לחבר את הממיר ישירות לשקע החשמל. לאחר מכן יש להדליק את הממיר, מדליקים את מתג ההפעלה למצב ON. לאחר מכן לוקחים את הכבל השחור ומחתחברים. יש לו שלושה קצוות צבעוניים: שחור, אדום ולבן כאשר לכל שקע יש את המקום המתאים בממיר לפי הצבעים. לבן ללבן. צהוב לצהוב ואדום לאדום.

נשאר לנו לחבר רק עוד חיבור אחד, החיבור החשוב לטלוויזיה. לוקחים את קצה הכבל השחור מהצד השני מה שנקרא RCA ונחבר למקום המתאים בטלוויזיה עצמה. שוב לבן ללבן, צהוב לצהוב ואדום לאדום. כעת נשאר לעבור לאנטנה אשר קיימת ברוב ערכות הקליטה. בחלק מהבית יש צורך באנטנה חזקה יותר.

יש אנטנות אקטיביות עם חיבור לחשמל ופסיביות ללא חיבור. ללא אנטנה לא ניתן לצפות בשידורי עידן פלוס. את כבל האנטנה מחברים מאחורי הממיר, שמים סוללות בשלט, מפעילים את הממיר על לחצן POWER וזהו, באמצעות השלט בוחרים את הערוץ וצופים בהנאה.