אחד השווקים היותר נפוצים בתחום הטלוויזיה הפכו להיות לפני זמן רב ספקי התוכן על פי בקשת הלקוח כמו VOD או נטפליקס וספקי תוכן כאלה ואחרים אשר מספקים ללקוח את התוכן אותו הוא רוצה לראות.

היתרון המרכזי בספקי תוכן כאלה הוא למעשה העובדה שאנו בתור הצופים בוחרים מה אנו רואים ומתי אנחנו רואים והכי חשוב איפה אנו רואים. אנו כבר לא כפופים יותר ללוח השידורים של חברות הלווין או הכבלים אלא אנו צופים בתוכן שאנו רוצים בזמן שמתאים לנו. האפליקציה של סלקום טי וי נותנת לנו גמישות לא רק בתוכן ובזמן אלא גם במקום בו אנו רוצים לראות את התוכן.

כלומר אם אנו נוסעים באוטו נסיעה ארוכה או אפילו לחופשה בארץ אנו לא צריכים שבטלוויזיה של המלון יהיה את הערוץ או הסדרה שאנו רוצים.

אנו פשוט מביאים איתנו את המכשיר עליו מותקנת האפליקציה של סלקום טי וי ובעזרתו אנו צופים בתוכן שאנו רוצים כך שגם בנסיעות או חופשות או אפילו בבית בחדר בלי טלוויזיה נוכל לצפות בכל תוכן בכל זמן. יתרון נוסף של האפליקציה של סלקום טי וי הוא העובדה שיש בה לא רק סרטים, סדרות מערוצים וסדרות מהעולם אלא גם מוזיקה וערוצים שונים כמו ערוצי ספורט ואחרים.

היתרון המרכזי של השירות טמון דווקא בגמישות שהוא מקנה לנו היות ואפשר להתקין את האפליקציה על חמישה מכשירים שונים כך שלדוגמא כל בני הבית יוכלו להשתמש בשירות וכל אחד יוכל להתקין אותו על הסמארט פון או על הטאבלט האישי שלו (עד חמישה נפשות כמובן). כיום ניתן לרכוש את האפליקציה של סלקום טי וי במספר מבצעים שונים ובמספר מסלולים שונים שכוללים עוד שירותים שמציעה חברת סלקום.