תקופת האינטרנט הביאה עמה המון דברים טובים לעולם אך כמו כל דבר לכל צד יפה יש גם צד מכוער ואפל ובדיוק על הצד הזה מתעסקת הסדרה הדוקומנטרית המעולה של נטפליקס "אל תתעסקו עם חתולים", סדרה בת 3 פרקים בסה"כ שישאירו אתכם פעורי פה.

בכתבה זו נסקור את הסדרה אל תתעסקו עם חתולים ויש מצב לכמה ספוילרים אז אם אתם חושבים לצפות ולא אוהבים רמזים או כיוון לפני שאתם רואים סדרה תפסיקו לקרוא והדליקו את הטלוויזיה על נטפליקס.

אל תתעסקו עם חתולים סקירת דעה

הסדרה עוקבת אחרי עלילות שהתרחשו באזור צפון אמריקה בין 2011-2012, העלילות החלו מכמה מקרי התעללות מתועדים של מטורף אנונימי בחתולים קטנים ומפוחדים והמשיך עד כדי רצח של אדם אל מול המצלמה.

במהלך הסדרה גיבורי הסיפור הם דווקא גולשים מזועזעים שהחליטו לבצע חקירה משלהם לגבי זהותו של רוצח החתולים, הם הקימו קבוצות וניהלו פורומים, ניתחו צילומי וידאו, הסיקו מסקנות ואפילו חלק מהם גרמו לאדם שאין לו יד ודבר בעניין להתאבד.

הגולשים לא הפסיקו לעסוק בעניין כאשר הם לא מבינים כי דווקא העיסוק שלהם הוא זה שנתן את הדלק לפסיכופט צמא הדם ותשומת הלב להמשיך במעשיו ואף לפתח רעב לדברים מזעזעים וקשים יותר, הרוצח שמסתבר מאוחר יותר הסתנן לקבוצות האלו הזין אותם בפירורי לחם שהובילו אליו מרצון לחשיפה ותשומת לב, הגולשים שזיהו אותו כלוקה מגנוטה החלו לדווח עליו למשטרות בכל מקום שאליו הגיע אבל מחוסר רצון ואוזלת יד של כוחות הביטחון המקומיים הוא חמק פעם אחר פעם והמשיך להתגרות בגולשי הקבוצות עד שפשוט רצח אדם בדם קר אל מול המצלמה והפיץ את הסרטונים ברשת.