עוברים דירה? מרגישים שאתם מקדישים רק כמה דקות ביום לצפות בטלוויזיה ואתם למעשה מוציאים מאות שקלים בחודש שהולכים לחברת הכבלים די בחינם?. ככל שאנו מתקדמים בזמן יותר ויותר ישראלים מבינים כי יש תחליפים איכותיים אותם הם מנצלים הרבה יותר מאשר החיבור לכבלים. את המילה סטרימר כבר שמעתם?. אז סטרימר הוא למעשה סוג של נגד וידיאו וקול, ממש כמו מערכת שמע ביתית שדרכו ניתן להציג תמונות וגם להתחבר לאינטרנט וכך לצפות באינספור תכנים לפי סוג התכנים שאתם מעדיפים לראות. כן, במקום להקליט או לכוון את השעה לתכנית שבא לכם לראות, אתם פשוט צופים בה בצפייה ישירה אונליין ובלי לשלם על זה לאף אחד. מלבד העובדה שיש אינספור אתרים שמריצים סדרות וסרטים בצפייה ישירה, יש גם תוכנות מעולות שמספקות את הנגישות המלאה אפילו עם תרגום לכל אותם תכנים, כך שאם התרגלתם להוריד טורנטים למחשב, אתם יכולים להתחיל להפסיק.

מהם יתרונות הסטרימר?

  1. גוף קטן, שקט, מעוצב ונוח מאוד להפעלה באמצעות שלט פשוט ואינטואיטיבי.
  2. קישוריות גמישה.
  3. רוב הסטרימרים הפועלים היום בשוק פועלים בצורה מהירה במיוחד.

יחד עם זאת, אם עד לפני כמה חודשים מחירי הסטרימרים היו די גבוהים, עם הזמן המחירים יורדים והיום ניתן לרכוש סטרימר מעולה במחיר ממוצע שנע בין 700-1,200 שקלים כך שאתם משקיעים משהו כמו בין חודשיים לשלושה חודשים את הכסף שגם ככה אתם משלמים לחברת הכבלים וכך בטווח הארוך חוסכים כסף.

אז מה אפשר להריץ על הסטרימר?

על הסטרימר עצמו ניתן לנגן קבצי מוזיקה, קבצי וידיאו מכל מיני סוגים, סרטי DVD, תמונות, קבצי HD ואפילו קבצים שצילמתם במצלמת וידיאו. ניתן גם לצפות אונליין בסרטונים מהיוטיוב, להאזין לתחנות רדיו אונליין ולצפות בכל תוכן זמין מהרשת.

טרם אתם רוכשים סטרימר, וודאו כי אכן החיבורים של המכשיר בו אתם מעוניינים מתאימים לאפשרויות בבית שלכם.